Úvod O nás Činnost Náš team Kontakt

Self Defense Division

O nás
Vážení návštěvníci,
dovolte mi abych Vás jménem celého týmu Self Defense Division, z.s. přivítal na našich internetových stránkách. Ať už Vás na naše stránky přivádí zvědavost, nebo přesný cíl, věřím, že zde najdete přesně to, co hledáte. Koukněte taky na naše Facebookové stránky, kde najdete kompletní přehledy a informace. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Jiří Omaník
Předseda Self Defense Division, z.s.

Spolek Self Defense Division, z.s. byl založen 6. ledna 2015 Jiřím Omaníkem a Michalem Rychtaříkem v Děčíně. Vzhledem k širokému spektru veřejně prospěšné a zájmové činnosti působí spolek po celém území České republiky. Náplní spolku je výuka reálné a profesní sebeobrany, organizace sportovních, kulturních a benefičních akci, specializovaných seminářů a kurzů, organizace teambuildingových aktivit, vytváření veřejně prospěšných projektů, přednášky v rámci prevence kriminality, práce s dětmi, osvětová a podpůrná činnost v oblasti válečných veteránů a vojenských pietních míst, veřejně prospěšná činnost a mnoho dalších aktivit.
Členové spolku jsou z velké části aktivní příslušníci ozbrojených sborů České republiky s letitou praxí jak z Armády České republiky tak i Policie České republiky.